n
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)
STA-POR Renowacja Zabytkowych Motocykli.
Niewidomy składa motocykle

Stracił wzrok, ale nie zrezygnował ze swojej pasji. 29-letni Jan Kozak z Olsztyna to człowiek niezwykły. Dwa lata temu wykryto u niego guza mózgu. Mężczyzna stracił wzrok, ale choroba nie zabiła jego miłości do zabytkowych motocykli. Pan Jan kończy właśnie składać polskiego Junaka. Jeździ na zloty, a nawet sam prowadzi motor! Mówi, że jest szczęśliwym człowiekiem.

 

Więcej informacji można znaleźć na http://interwencja.interia.pl/wczoraj/news?inf=1687301

 

JEŚLI CHCESZ WESPRZEĆ JANKA CZĘŚCIAMI DO JUNAKA LUB DOWOLNĄ KWOTĄ PISZ NA Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Przekażę adres lub nr konta na jakie można wplacać pieniądze dla Janka. Rozmawiałem z Jankiem, to ktoś zupełnie wyjątkowy kto odzyskał wiare w życie a ma ciężką sytuacje - POMÓŻMY MU.

 
Niezapomniany prezent

Embed Embed this video on your site

 

Dwaj bracia postanowili w tajemnicy zrobić niezwykły prezent swojemu ojcu. Postanowili wyremontować jego Nortona Commando w tajemnicy przed nim. Motocykl stał już wiele lat rozebrany na częsci, w tym celu renowacje zlecili profesjonalnej firmie. Motocykl miał być prezentem na Wigilię Bożego Narodzenia, zobaczcie film z tej akcji...

 
Projekt "R"

Wraz z kilkoma śmiałkami-zapaleńcami rozpoczynamy Projekt "R" - co to? Na razie tajemnica, wkrótce będzie o tym więcej informacji. Czeka nas nie lada wyzwanie które sami sobie rzuciliśmy. Ale podnosimy rękawicę. Sama nazwa projektu ulegnie zmianie.

 

Możemy powiedzieć jedynie że kilku śmiałków ruszyło już dawno z tą samą wizją i mają daleko posunięte prace. Mam nadzieję że uda nam się nadgonić lidera.

Projekt oczywiście jest związany z zabytkowym motocyklem i ma na celu pokazanie że Polska myśl techniczna nie zginęła. Może komuś z Nas uda się wskrzesić Polską motoryzację jednośladową...

 

Oczekujcie więcej informacji wkrótce...

 
MotoweteranBazar Łódź 14-15 maja 2011

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za odwiedzenie stoiska i rozmowę o motocyklach i nie tylko. Naprawdę miło było wielu z Was spotkać ponownie oraz poznać nowe osoby. Najbliższa giełda motocyklowa na jakiej będzie można mnie spotkać to Łodzki Motoweteranbazar który odbędzie się we wrześniu. Przedstawię na niej postępy prac nad wiśniowym Junakiem M07 – mam nadzieje że uda postawić się go już na koła – karoseria już jest w trakcie malowania. ZAPRASZAM i do zobaczenia ! :)

 
OldtimerBazar Wrocław 20 luty 2011 r.

20 lutego gościłem na Wrocławskim OldtimerBazarze.

Jestem dumny się iż wyremontowane motocykle cieszą się Państwa uznaniem, co poświadcza ogromne zainteresowanie stoiskiem i usługami. Niestety oba motocykle: IŻ i Junak nie są na sprzedaż. Na najbliższym Oldtimerbazarze we Wrocławiu będzie jednak na sprzedaż jeden Junak M10.

Mimo niesprzyjającej aury dziękuję za liczne przybycie i rozmowy o Państwa motorach i planach. Każda historia była wspaniała i niepowtarzalna a dźwięk dudniącego Junaka w tle wzbudzał nostalgię minionej epoki... a zarazem motywował do dalszej pracy i hobby jakim są dla mnie zabytkowe

motocykle. Dzięki! Do zobaczenia na kolejnym OldtimerBazarze.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Partner: motoczesci24.com

Partner: allemotocykle.pl

Partner: motonaprawa.org

Partner: otomechanika.pl