n
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)
Harley Davidson

Harley Davidson Sportster XL 883

1989 r.


 

To sprzęt dla kogoś kto lubi prawdziwy i żyjący motocykl który solidnie drga (nie wiem czemu ale Paniom się bardzo to podoba :) i potrafi gdzeniegdzie kapnąć olejem - tak, Harleye już tak mają zwłaszcza te stare robione w USA a nie jak późniejsze montowane tylko w USA a produkcja w Chinach.


Wszystkie niedogodności nadrabia dźwięk, solidne kopyto i nazwa. Sportkowi nadałem nowe malowanie w oryginalnych barwach HD. W zalewie czarnych motocykli i chromu ten motocykl naprawdę się wyróżnia się co powiedziało mi już kilka osób. Wstawione czarne cienkie szparunki i obrysówka na zbiorniku oleju dodają smaku i klasy ale i dodają charakteru. Cena za to cudo jest adekwatna do włożonej w niego pracy i nakładów i nic poza to. Jeżeli chcesz kupić Sportka na łańcuchu a nie na pasku z tego rocznika za 10-15 tysi to raczej będzie ciężko dlatego proszę nie dzwonić i nie pisać z dziwnymi ofertami: dam za niego 15 i jestem jutro. Nie pali mi się z jego sprzedażą, nie mam kredytu który muszę spłacić, nie mam żony i dzieci (na szczęście póki co :).



Gdyby ktoś chciał to sprawdzi sobie co ile kosztuje na podstawie tego co w nim zrobiłem, doda do tego kupno motocykla w średnim stanie i jeszcze dołoży robociznę warsztatu lub swoją to dowie się dlaczego cena jest taka a nie inna.

- nowy akumulator EXIDE
- nowe lusterka
- nowe kierunki
- rama malowana proszkowo
- nowy lakier (całość wraz z ramą była piaskowana)
- prawie cale nowe przednie zawieszenie (nowe lagi - stare miały wżery, nowe tulejki, nowe uszczelniacze + zmieniony płyn 10W CASTROL)
- inna kierownica (HD Oryginał)
- poprawki w instalacji elektrycznej
- nowy filtr + olej silnika (Bel-Ray 20W50)
- nowy olej sprzęgła i skrzyni REVTech dedykowany do Sporsterów
- nowe przewody olejowe + opaski
- przeczyszczone pompy hamulcowe + nowy płyn
- zmieniona opona na tyle
- czyszczony gaźnik
- nowa linka ssania
- napęd ma dobry

Dodatki nie zamontowane:
- szyba turystyczna
- oparcie pasażera
- bagażnik
- kufry ładne + stelaże do tych kufrów
- gmole
- lightbary nowe, jeszcze nie podłączone

Możliwy powrót na oryginał: dodaje fabryczne oryginalne lusterka i kierunkowskazy.
Do wszystkiego sporo zdjęć dokumentujących pracę jaka w niego poszła, zdjęcia przed, po w trakcie.

Do zrobienia:na 99% jest to łańcuszek sprzęgłowy (sprawdzalem naciąg i jest za luźny) więc może to zrobie w wolnej chwili.


Ewentualnie moze być zamiana za jakiś inny ciekawy sprzęt - zabytek stary lub nowy + dopłata, ewentualnie poszukuje Triumpha Bonnevila ale tego nowszego, po 2000 roku (na gaźniku), Thruxtona lub Scramblera z moją dopłatą.

PS. Na rozmowę o motocyklu: tym lub innym zawsze znajdę czas i chęci, opis miejscami może być nadęty ale to tylko w celu zniechęcenia osób które dzwonią z dziwnymi pytaniami typu: "Panie, a to jest dwusów czy cztersowów - autentyk!", "podoba mi się ale za drogo, dam 8 tysięcy", "to chyba dużo mocniejsze niż WSKa?", "ile wyciągnie?", "mogę dać na zamianę Passata 1.9 diesla z 2001 roku na pełnym wypasie".

Film:

https://youtu.be/fCnYoERbz-M


GALERIA ZDJĘĆ:

http://sta-por.pl/index.php?option=com_oziogallery2&view=02flashgallery&Itemid=104&lang=pl


Tel. 603 982 797

CENA 24 988 zł


CENA DO MINIMALNEJ NEGOCJACJI!

 

Partner: motoczesci24.com

Partner: allemotocykle.pl

Partner: motonaprawa.org

Partner: otomechanika.pl