n
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)


 

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się wyjątkowo, niepowtarzalnie i co tu ukrywać... pochwalić się czymś przed kolegami lub wśród znajomych? Całe życie marzysz o czymś wyjątkowym. Chcę Ci pomóc zrealizować to marzenie.

 

Jest pewien ogromny obraz który rysuje mi się ilekroć pojawia mi się ten moment gdy marzenia, coś długo oczekiwanego się spełnia. Widze kogoś kto wyjeżdża motorem zza zakrętu i ludzie odwracją wzrok, kogoś kto czuje się absolutnie dumny i wie że za chwilę zacznie się wielki pokaz. Słyszę zbliżający się do mnie  warkot powodujący szybsze bicie serca. Słyszę ostatnie podrygi tłoka w cylindrze i stukot  towarzyszący stawianiu motocykla na nóżki. Poczucie humoru, wyluzowanie i wolność jeźdźca wprawiają mnie w kapitalny nastrój. Jest jednym z nich, braci spod herbu Miłośników Spełnionych Marzeń. Wiem, bo sam do nich należę. Razem angażujemy się w fantastyczne opowieści. Opowieści o dwóch takich, dla których kompasem jest pasja. Przypływ energii, eksplozja przyjemności podczas jazdy  - wykonanym ze szwajcarską precyzją dwukołowego wehikułu.


Pomagam przy:


- renowacji Twojego zabytkowego motocykla,

- renowacji podzespołów do Twojego motocykla (w tym elementów drewnianych),

- dokańczaniu prac po innych "mechanikach" i "lakiernikach",

- lakierowaniu całych motocykli i poszczególnych elementów,

- wyborze motocykla i zakupie części,

- toczeniu elementów metalowych,

- piaskowaniu i szkiełkowaniu,

- "liftingu" old i youngtimera,

- serwisie wyjazdowym motocykli,

- wynajmie motocykli do wszelkiego rodzaju zdjęć i nagrań.Kompleksowa renowacja to proces długotrwały i zależny od wielu czynników z których najważniejsze to:

 • stopień kompletności motocykla,

 • dostępność części i literatury,


Wraz z odnowionym motocyklem dostajesz dostęp do klubu członkowskiego i jesteś stale informowany o wydarzeniach, zlotach i rajdach. Dodatkowo dożywotnio udzielamy za darmo informacji i rad w sprawach dotyczących napraw motocykla, literatury, doboru ubioru, kasku i gogli i wielu wielu innych rzecz. Powiadomimy Cię o ciekawych motocyklach na sprzedaż zanim pojawi się ogłoszenie w Internecie lub gazetach. Z tego co wiemy jako jedyni w Polsce dajemy tak bogatą ofertę i szeroki wachlarz usług. Z nami nie zostaniesz sam!

Każdemu klientowi który wykona usługę renowacji motocykla dajemy koszulkę (z przodu z logotypem jego motoru, a z tyłu z logiem STA-POR), oraz oprawiony w prawdziwą drewnianą ramkę (notabene wykonaną przez mojego kuzyna, wnuka najlepszego w okolicy stolarza Bronisława Porochońskiego) certyfikat potwierdzający wykonanie remontu. W każdej takiej ramce zamieszczamy mały fragment motocykla by nadała pokojowi lub biurze w którym będzie wisieć ducha motocykla i jego epoki. 

Jak przebiega renowacja i współpraca z nami?


Część formalna:

 1. Sprawdzenie kompletności motocykla
 2. Sporządzenie listy części do nabycia
 3. Sporządzenie przybliżonego kosztu renowacji
 4. Podpisanie umowy na wykonanie remontu
 5. Wpłata zaliczki na częsci

Część zasadnicza:

 1. Pasowanie części
 2. Rozbiórka motocykla
 3. Piaskowanie
 4. Regeneracja wszystkich podzespołów
 5. Malowanie
 6. Składanie motocykla
 7. Testy i regulacja

 

 

Część końcowa:

 1. Sprawdzenie przez właściciela
 2. Ewentualne poprawki i regulacje
 3. Finalny odbiór motocykla

 

Jakie mam doświadczenie?


Jeden obraz wart więcej niż 1000 słów dlatego sprawdź sam w galerii oraz przeczytaj coś więcej o mnie w dziale "Zespół".


Czy remontuje absolutnie każdy motocykl?


Jest taka możliwość jednak w pewnych przypadkach korzystam ze specjalistów w danej marce motocykli, podaje informacje kontaktowe do takich osób/firm lub osobiście rozwiązuje problem z ich pomocą. Nie znam się na każdej marce i każdym modelu, dlatego jeśli tylko istnieje taka możliwość kontaktuje się i konsultuje ze specjalistami w danej marce (modelu) pojazdu.

Wszelkie regeneracje specjalistyczne (regeneracje wałów, głowic, szlify cylindrów, chromowanie, niklowanie, polerowanie) zlecam sprawdzonym firmom i osobom dzięki czemu uzyskuję naprawdę pożądany efekt.


Na jakim sprzęcie pracuje?


Pracuję z narzędziami firmy BETA a lakierowanie odbywa się przy pomocy sprzętu firmy SATA. Kładę tylko i wyłącznie lakier firmy Sikkens (prawdopodobnie najlepsze lakiery na świecie). Do polerowania i innych zabiegów lakierniczych używam materiałów i produktów firmy 3M.

 

 Po prostu DZWOŃ. 603 982 797, kontakt. 

Partner: motoczesci24.com

Partner: allemotocykle.pl

Partner: motonaprawa.org

Partner: otomechanika.pl